جمعیت هلال احمر استان سمنان

اجرای یلدانه با تقدیر هلال احمری ها از کادر درمان

همزمان با آخرین روز پاییز پرسنل و اعضاء داوطلب جمعیت هلال احمر استان سمنان در هر شهرستان با حضور در مراکز درمانی، بیمارستان ها و پایگاه های امداد و نجات بین شهری جشن یلدایی خود را به تقدیر و تشکر از کادر درمان، مدافعان سلامت، پرستاران و نجاتگران اختصاص می دهند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی با اعلام این خبر افزود: این کار در تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: پاسداشت آیین سنتی شب یلدا ویژه کادر درمان که دور از خانه بوده و در کنار خانواده نمی باشند، ایجاد روحیه نشاط و انگیزه در کادر درمان و افزایش اثربخشی فعالیت داوطلبان در یاری رساندن به همنوع از اهداف این برنامه می باشد.

محمدخانی ادامه داد: این جمعیت به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با تاثیرپذیری از آیین های ملی و پاسداشت آیین سنتی شب یلدا با رویکرد تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان و برای نشاندن لبخند بر لب های این زحمت‌کشان اقدام به برنامه ریزی و اجرای این برنامه کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه در این روز برنامه های مختلفی برای اجرا در مراکز درمانی و بیمارستان ها تدارک دیده شده است، اظهار کرد: امروز کادر درمان در سنگر مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قرار دارد و باید همه ما برای تقویت روحیه آن ها تلاش کنیم.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *