جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

امدادگران هلال‌احمر استان سمنان در چهار روز گذشته به ۹۰ حادثه‌دیده جاده‌ای کمک کردند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سمنان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان از بیست و پنجم اسفند تا امروز به ۹۰ حادثه‌دیده حوادث جاده‌ای امدادرسانی کردند.

مظفر محمدخانی ابراز داشت: ۲۲ مورد حادثه از بیست و پنجم اسفند تا امروز به جمعیت هلال احمر استان سمنان گزارش شد که امدادگران با حضور در صحنه خدمت ‌رسانی کردند.
وی ادامه داد: امدادگران جمعیت هلال احمر استان سمنان از بیست و پنجم اسفند تا امروز با ارائه خدمات امدادی جان ۱۸ نفر را نجات دادند که از این تعداد هفت نفر به مرکز درمانی منتقل شدند و ۱۱ نفر سرپایی درمان شدند.
وی بیان کرد: از بیست و پنجم اسفند تا امروز جمعیت هلال احمر استان سمنان به ۱۱ نفر که طی حوادث جاده‌ای محلی برای اسکان نداشتند، اسکان داد.
محمدخانی تصریح کرد: ۸۳ نفر در قالب ۲۹ تیم عملیاتی به حادثه‌دیدگان حوادث جاده‌ای از بیست و پنجم اسفند تا امروز کمک کردند.
وی یادآور شد: ۱۵ دستگاه آمبولانس از بیست و پنجم اسفند تا امروز برای خدمت رسانی به مسافران حادثه دیده نوروزی در جاده‌های استان سمنان به کارگیری شده است و خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر سمنان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان از بیست و پنجم اسفند تا امروز یک عملیات رهاسازی انجام دادند.
 نوروز امسال جمعیت هلال احمر استان سمنان برای اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۱۷ پایگاه ثابت و موقت امداد و نجات و پنج پست خدمات امدادی و بشردوستانه برای خدمت به مسافران تجهیز شده است.

 
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *