جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در سمنان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان از برگزاری دوره آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه پرسنل هلال احمر استان به مناسبت هفته پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ سید حسین زرگر اظهار کرد: دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد در دو روز و به مدت 8 ساعت برای کارکنان هلال احمر استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی با همکاری معاونت آموزش و ‌پژوهش این جمعیت و دانشگاه سمنان برگزار شد، افزود: از آنجا که یکی از اهداف جمعیت هلال احمر حمایت از زندگی و سلامت انسان ها است دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد در راستای ترویج فرهنگ سلامت و غنی سازی اوقات فراغت از طریق مشارکت جوانان در حوزه سلامت اجتماعی به عنوان مهمترین مؤلفه خودکنترلی اجرایی شد.

زرگر گفت: در این دوره مباحثی از قبیل افزایش خود مراقبتی، تغییر نگرش و تقویت رفتارهای محافظت کننده از طریق تأثیر گذاری بر جنبه های شناختی، عاطفی و رفتاری، آموزش داده شد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان همچنین تصریح کرد: این دوره آموزشی به زودی برای اعضای جوان هلال احمر استان برنامه ریزی و اجرا می گردد.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *