جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399

مانور پناهگیری در زلزله ویژه خانه های هلال سمنان برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: مانور پناهگیری زلزله در 18 خانه هلال شهری و روستایی با شعار" ایران آماده" همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی با اشاره به اجرای مانور پناهگیری افزود: این مانور ویژه خانه های هلال جمعیت هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور با شعار ایران آماده به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با هدف ارتقای سطح آگاهی مردم مناطق روستایی و شهری  برگزار شد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: مانور سراسری تمرین پناهگیری در زلزله ویژه خانه‌های هلال با هدف کاهش تلفات و خسارت های ناشی از زلزله، انجام واکنش‌های صحیح و سریع در برابر زلزله، ارتقای فرهنگ ایمنی، افزایش آگاهی مردم و ایجاد آمادگی انجام شد.

محمدخانی اظهارداشت: آمادگی مقابله با حوادث، کاهش آسیب های جانی و مالی  و خود امدادی از دیگر اهداف برگزاری مانور پناهگیری ویژه خانه های هلال در استان سمنان بود.

وی تاکید کرد: تمرین پناهگیری و ایمنی، در مرحله  پناهگیری صحیح و خروج از محل تخلیه و رفتن به فضای باز از برنامه‌های  این مانور در 18 خانه‌ هلال بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: مانور تمرین پناهگیری در زلزله  با حضور و نظارت مستقیم معاونت آموزش و پژوهش، امدادو نجات و امور داوطلبان با مشارکت همه اعضای خانه هلال 18 روستا و شهر در شهرستان های استان برگزار شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *