جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

پیکر بی جان فرد مفقود شده در ارتفاعات شهمیرزاد پیدا شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: امدادگران هلال احمرپس از 10 ساعت جستجو برای یافتن فرد 61 ساله مفقود شده درارتفاعات منطقه بام لند شهمیرزاد در محور شهمیرزاد به چاشم پیکر بی جان فرد مذکور را یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ دکتر مظفر محمدخانی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت  18:40 دقیقه روز جمعه 6 اسفند  به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان، به سرعت اقدامات لازم جهت جست و جو و انتقال جسد حادثه دیده انجام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: جستجو و نجات با اعزام  15 نفر از امدادگران در قالب 4 تیم  و یک تیم آنست (سگهای تجسس) انجام و تا ساعت یک  بامداد 7 اسفند ادامه داشت که بعلت تاریکی و سختی عملیات جستجو، ادامه عملیات به روشن شدن هوا موکول شد.
محمدخانی همچنین افزود: در ساعت 6:30 صبح 17 نفر از نجاتگران هلال احمر در قالب 5 تیم و 5 دستگاه خودروی کمکدار به منطقه اعزام شدند و در ساعت 10 صبح به فرد مذکور که متااسفانه بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست دادهه بود دسترسی پیدا کردند و پس از یافتن فرد به وسیله بسکت و فیکس کردن جسد، انتقال فرد فوت شده به مکان مناسب انجام شد.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *