جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399
در راستای ایجاد کمپین «نفس هدیه کنیم»؛

۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات پزشکی شعب هلال احمر استان اهدا شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از اهدای ۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات تجهیزات پزشکی شعب جمعیت هلال احمر استان برای استفاده بیماران تنفسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی در حاشیه رونمایی از تجهیزات اهدایی به بانک امانات پزشکی هلال احمر استان اظهارکرد: با شیوع ویروس کرونا این جمعیت با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز بیماران کووید ۱۹ کمپین «نفس هدیه کنیم» را راه‌اندازی کرده است.

وی با اشاره به فعالیت 10 بانک امانات تجهیزات پزشکی در استان بیان کرد: با کمک خیرین ۱۰ دستگاه اکسیژن ساز به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای استفاده بیماران تنفسی در اختیار این بانک‌ها قرار گرفت.

محمدخانی افزود: نیازمندان با مراجعه به این بانک ها می توانند به صورت رایگان از کالای پزشکی مورد نیاز برای دوره درمان بیمار خود از آن استفاده کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد: بانک های امانات پزشکی در راستای کمک به اقتصاد خانواده های بیماران، کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی و کادر درمان و کمک به بیماران در راستای عدم مراجعه به بیمارستان ها و بهبود شرایط روحی نقش موثری دارند.

محمدخانی اظهار کرد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.

 وی تصریح کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوع دوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # 23 * 112* و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب 4978637771 با شماره کارت 6104337595356799 نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *