جمعیت هلال احمر استان سمنان

۱۰ هزار نفر از خدمات ناظران سلامت استان سمنان بهره مند شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت که در اجرای طرح ناظران سلامت این استان به بیش از 10 هزار 373 نفر خدماتی در زمینه آموزش ، بهداشت و سلامت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، مظفر محمدخانی اظهار داشت : طرح ناظران سلامت با همکاری جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر ،بسیج جامعه پزشکی، سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محیط کار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به اجرا درآمده است .

وی خاطرنشان کرد:  779 از اعضای هلال احمر استان در قالب 649 تیم نظارت بر اماکن مختلف ، توزیع بروشور ،آموزش و غربالگری اجرای طرح ناظران سلامت را در استان سمنان بر عهده دارند.

 .محمدخانی یادآور شد که با اجرای این طرح در پوشش تیم های مراقبتی، حمایتی و مشارکتی تا کنون 4 هزار و 722 واحد صنفی و مکان پرتردد از لحاظ رعایت موارد بهداشتی پایش شده اند

 .مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بیان داشت: شرکت کنندگان در این طرح  هموطنان را به حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق می‌کنند

وی با اشاره به همه گیری جهانی کرونا بیان داشت: فعالیت طرح ناظران سلامت تاکنون نقش مهمی در آگاهی بخشی به مردم و کنترل کرونا داشته است.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *