جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399

آزمون کتبی دوره تربیت مربی آموزشی پایه هلال احمر استان سمنان برگزار شد

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان سمنان از برگزاری آزمون کتبی دوره تربیت مربی آموزش پایه هلال احمر استان با حضور 141 شرکت کننده طی امروز، دوشنبه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر پریوش پیوندی بیان کرد: در راستای بهره گیری از پتانسیل خانه های هلال و آموزش وسیع و فراگیر، دوره های مهارت های داوطلبی، مخاطرات و دادرس صبح امروز بصورت همزمان آزمون کتبی دوره تربیت مربی آموزش پایه هلال احمر استان با حضور 141 شرکت کننده در پنج حوزه امتحانی برگزار گردید.

وی ادامه داد: بالابردن ظرفیت پاسخگویی کشور به بحران ها و حوادث و سوانح و به دست آوردن قوام اجتماعی از جمله اهداف ارائه این آموزش ها است.

پیوندی از برگزاری دوره تربیت مربی آموزشی پایه در استان خبر داد و گفت: این دوره با هدف تربیت مربیانی برای آموزش دوره های مهارت های داوطلبی، خانه های هلال، مخاطرات و دادرس به عموم مردم، برگزار می شود.

معاون آموزش و پژوهش هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: با انتقال مفاهیم امدادی به درون خانواده ها، ضمن آگاه نمودن آنها نسبت به اهمیت آموزش های امدادی، تاب آوری جامعه هم ارتقا می یابد.

پیوندی با بیان اینکه این دوره شامل سه مرحله آزمون ورودی، آزمون کتبی و روش تدریس است، گفت: برای پذیرفته شدگان بعد از قبولی در مرحله آزمون عملی، مجوز تدریس و گواهینامه موقت صادر می شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان از داوطلبان با سابقه هلال احمر بوده و شناخت کاملی از شرایط و وظایف این نهاد دارند، گفت: همچنین این متقاضیان آموزش های پیش نیاز را گذرانده و موفق به اخذ گواهینامه شده اند.

وی با اشاره به اینکه افراد پذیرفته شده در این مرحله به مرحله آزمون عملی (روش تدریس ) راه پیدا می کنند، گفت: آزمون عملی از بین پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، یک هفته بعد از آزمون کتبی برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *