جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399
در ۱۱ ماهه سال جاری انجام شد؛

ارائه آموزش های همگانی هلال احمر به 30 هزار داوطلب در استان سمنان

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: 30 هزار نفر در ۱۱ ماهه سال جاری آموزش های همگانی هلال احمر استان را فرا گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، پریوش پیوندی با اشاره به اقدامات ۱۱ ماهه سال جاری بیان کرد: ارائه آموزش های همگانی اعم از اطلاع رسانی عمومی، آگاه سازی، دوره های مبتنی بر نیاز محلی، انتقال پیام های آموزشی و حساس سازی جامعه به 30 هزار نفر از جمله اقدامات انجام شده است.

وی ارائه آموزش های تخصصی امداد و نجات به 550 نفر، ارائه 55 دوره آموزش همگانی خانه های هلال و برگزاری دوره های تربیت مربی پایه داوطلبی برای 141  نفر را از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری دانست.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان سمنان بیان کرد: ارائه آموزش کارکنان وظیفه نیروهای مسلح به 494 نفر  و ارائه آموزش های مرتبط با کرونا هم از جمله اقدامات ۱۱ ماهه سال جاری است.

پیوندی با اشاره به آموزش های مرتبط با کرونا در سالجاری اظهار کرد: تهیه 32 عنوان پوستر آموزشی با موضوعات پیشگیری و مقابله با کرونا و تهیه 6200 نسخه بروشور آموزشی انتشار از شبکه های اجتماعی از جمله اقدامات انجام شده است.

وی برگزاری دوره ضمن خدمت الکترونیکی آشنایی با کرونا، پیشگیری، پاسخ و بازیابی ویژه 150 نفر از پرسنل جمعیت استان را از دیگر اقدامات سال جاری دانست و گفت: همچنین دوره ضمن خدمت کرونا، دوره های شنای امن، کمکهای اولیه در شبهای قرنطینه، سالروز زلزله بم و کرمانشاه، مسمومیت با منوکسید کربن، رانندگی ایمن و هفته پدافند برگزار شده است.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *