جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

اردوی توان‌افزایی پرسنل هلال احمر استان سمنان برگزار شد

به همت معاونت امداد و نجات هلال احمر استان سمنان اردوی توان افزایی پرسنل استان با حضور بیش از 75 نفر در منطقه دشت شاد شهرستان میامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی مدیرعامل استان به برگزاری اردوی توان‌افزایی دو روزه با رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این اردو آمادگی هر چه بیشتر پرسنل برای مقابله با حوادث و سوانح طبیعی و تکمیل آموزه‌های امدادی گذشته آنها بوده است.

وی تعداد شرکت کنندگان در اردوی توان افزایی و بازآموزی هلال احمر را بیش از 75 نفر دانست و افزود: در این اردو پرسنل، ضمن پیاده روی، در کارگاههای آموزشی جهت یابی و شرایط بقا در  شرکت کرده و مباحث مربوطه را فرا گرفتند.

مدیرعامل هلال احمر استان سمنان گفت: برپایی این اردوها در طول سال در دستور کار قرار دارد که ضمن آن پرسنل آمادگی جسمانی خود را حفظ کرده و علوم خود را در زمینه مواجهه با حوادث طبیعی و غیر طبیعی بروز می نمایند.

نشست صمیمی همراه با پرسش و پاسخ پرسنل با مدیرعامل استان و بررسی مشکلات موجود و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات از سوی کارکنان از دیگر برنامه های این اردوی دوروزه بود.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *