جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399

امدادرسانی به ۴۵ مسافر گرفتار در برف در استان سمنان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی به ۴۵ مسافر گرفتار در برف و کولاک در این استان طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی  با اشاره به بارش برف و بوران در شماری از محورهای ارتباطی و مناطق استان سمنان به‌ویژه در ارتفاعات و شمال این استان اظهار کرد: نیروهای امدادگر جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در شبانه‌روز گذشته به ۴۵ نفر از سرنشینان خودروهای گرفتار در برف و بوران در این استان امدادرسانی کردند. 

او با اشاره به گرفتاری تعدادی خودرو در محورهای برف‌گیر استان سمنان گفت: چندین تیم امداد و نجات هلال‌احمر به این خودروها و سرنشینانشان خدمات ارائه دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از انجام عملیات امدادی در محدوده محورهای شهمیرزاد- فولادمحله، فولادمحله- کیاسر، میامی- کالپوش، شاهرود- آزادشهر، شاهرود- طرود و دامغان- گلوگاه خبر داد و گفت: به حدود ۴۵ نفر سرنشین این خودروها که در قالب ۲۵ خانواده سفر می‌کردند، خدمات ارائه شد.

محمدخانی تعداد بسته‌های ۲۴ ساعته اضطراری توزیع‌شده بین این افراد را ۳۰ بسته اعلام کرد و گفت: سه نفر از این افراد اسکان داده و دو نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *