جمعیت هلال احمر استان سمنان

دوشنبه 23 فروردین 1400

برگزاری انتخابات مجامع استانی کانون های دانش آموزی هلال احمر استان سمنان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان از برگزاری انتخابات مجامع استانی کانون های دانش آموزی هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ سید حسین زرگر با بیان این خبر اظهار داشت: در تاریخ نهم اسفندماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱ انتخابات برگزار گردید که بعضی از کاندیداها با حضور در شعب خویش و برخی به علت بعد مسافت طولانی و شرایط کرونا در فضای مجازی، با نظارت روسای شعب و حضور کارشناسان امور جوانان شعب به عنوان مجری طرح در انتخابات، شرکت نمودند.

وی تصریح کرد: در این مراسم دبیران کانون های دانش آموزی در شهرستان ها به تفکیک دختر و پسر برای انتخاب اعضای مجمع استانی رای دادند که پس از پایان رای گیری 5نفر به عنوان اعضای مجمع استانی برادران و 5 نفر به عنوان اعضای مجمع استانی خواهران انتخاب و دبیر مجمع نیز انتخاب شد.

گفتنی است به استناد آیین­ نامه شورای هماهنگی تشکل­ های دانش­ آموزی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، کانون دانش ­آموزی هلال­ احمر یکی از 4 تشکل فعال در مدارس است که در کنار بسیج دانش ­آموزی، اتحادیه انجمن­ های اسلامی دانش­ آموزی و سازمان دانش ­آموزی در راستای اصول و اهداف نهضت بین­ المللی صلیب سرخ و هلال ­احمر و با توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به فعالیت­ می پردازد و در ترویج فرهنگ بشردوستی میان دانش ­آموزان تلاش می­ نماید.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *