جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر ایران صورت گرفت:

برگزاری مانور تیم های درمان اضطراری در روستای محروم چنداب گرمسار

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: در سومین و چهارمین روز از هفته ی هلال احمر در روستای چنداب شهرستان گرمسار، مانور تیم های بهداشت و درمان اضطراری BHCu جهت ارائه خدمات پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر محمدخانی افزود: تیم های بهداشت و درمان اضطراری توسط حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی و همکاری جوانان، امدادگران و پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت و در منطقه چنداب شهر ایوانکی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه نمودند.

وی گفت: هر سال همزمان با هفته هلال‌احمر مانورهای مختلفی اعم از مانور بهداشت و درمان اضطراری BHCu برگزار میشود و در سال‌جاری این مانور در روستای چنداب با توجه به بعد مکانی جهت ارائه خدمات درمانی انتخاب شده و خدماتی اعم از پزشکی، بهداشت محیط، روانشناسی، پرستاری، غربالگری، غربالگری توانبخشی، تیم حمایت روانی سحر، آموزش و اجرای مانور پناه گیری و تخلیه اضطراری، مانور جستجو و نجات شهری، اجرای طرح نیابت( دیدار با خانواده شهدا) و... ارایه شده و همچنین توزیع دارو و بسته های بهداشتی توسط جمعیت هلال احمر به صورت رایگان صورت گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان همچنین تصریح کرد: این طرح در دو روز ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شده که پزشکان و همچنین نجاتگران جمعیت هلال احمر امروز با جدیت تمام خدمات درمانی و دارویی را ارایه نموده و آموزش ها و مانورهای مختلفی نیز به مرحله اجرا درآمد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *