جمعیت هلال احمر استان سمنان

در پنج روز اول اجرای طرح انجام شد:

بهره مندی ۲۵۸۶ نفر از خدمات ناظران سلامت

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعیت هلال احمر استان طرح ناظران سلامت از دوم آذر ماه در سطح ادارات و واحد‌های صنفی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان،

محمدخانی مدیرعامل استان گفت: ۱۱۰ عضو فعال در سطح استان سمنان به دانشگاه علوم پزشکی جهت مشارکت در کنار تیم های این دانشگاه برای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی همکاری می کنند.

وی افزود: در پنج روز ابتدای اجرای طرح ۷۵ عضو خواهر و برادر هلال احمر در قالب ۵۳ تیم به همراه کارشناسان مراکز بهداشت در سراسر استان از ادارات و واحد‌های صنفی بازدید کردند.

محمدخانی همچنین تصریح کرد: در این مدت این تیم ها در ۶۱۶ مرکز ارائه خدمات عمومی مردمی به جهت نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی مراکز بهداشت و ارائه آموزش‌های عمومی کسبه حضور یافتند که تعداد ۲۵۸۶ نفر از خدمات این عزیزان بهره مند شده اند.

وی با اشاره به هدف اجرای طرح ناظران سلامت اظهار کرد: این طرح در قالب همکاری جوانان، داوطلبان و امدادگران با بازرسان سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی استان در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی و در راستای صیانت از سلامت هم‌وطنان و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا انجام می‌شود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *