جمعیت هلال احمر استان سمنان

دوشنبه 23 فروردین 1400

تقدیر جمعیت هلال احمر استان سمنان از خدمات ارزنده مددکاران اجتماعی

به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان سمنان و با حضور مدیرعامل از خدمات ارزنده مددکاران هلال احمر استان بمناسبت روز مددکار اجتماعی تقدیر و تشکر گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان ؛ دکتر مظفر محمدخانی مدیرعامل استان، ضمن تبریک میلاد پربرکت حضرت علی(ع) و روز پدر ، این روز را به مددکاران بخصوص مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر تبریک گفت و افزود: گام نهادن در مسیر خدمت به خلق توفیقی الهی است و حسن سلوک، فروتنی و خستگی ناپذیری صفت بارز انسانهای وارسته بوده و مددکاران از جمله عاشق ترین و متواضع ترین آنان در عرصه خدمت وکمک رسانی به انسانها هستند.

محمدخانی بیان کرد :  مددکاران اجتماعی که هر روزشان با کمک به محرومان، انسانهای دردمند و اقشار آسیب پذیر آغاز می شود، این را نعمتی می دانند که از سوی خداوند سبحان به آنها هدیه شده و در قبال این عطیه شاکر حق تعالی می باشند . بی شک اقدامات همه ی مددکاران همواره قابل تحسین است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ضمن تبریک روز مددکاری در زمینه نقش مددکاران بخصوص در زمان فراگیری ویروس منحوس کرونا گفت: با توجه به ازدیاد تعداد بیماران، مددکار اجتماعی با استفاده از تکنیک های منحصر به فرد خود و با بهره گیری از علوم مختلف، نقش خطیری در پیشبرد و توسعه رفاه بیماران و نیازمندان دارند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *