جمعیت هلال احمر استان سمنان

یکشنبه 09 آذر 1399

طرح آمران سلامت در استان سمنان اجرایی می شود

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در پی اعلام امادگی ریاست محترم جمعیت در لبیک به دعوت روز گذشته مقام معظم رهبری برای تلاش در جهت کاهش ابتلا و اقناع مردم به رعایت موارد پیشگیری و ابلاغ شیوه نامه طرح آمران سلامت از سوی دبیر کل ستاد پیشگیری از کرونای جمعیت هلال احمر این طرح از فردا دوشنبه اجرایی خواهد شد.

مظفر محمد خانی مدیر عامل جعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت : در راستای لبیک به سخنان و راهنمایی های گهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی ) جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آمران سلامت اقدام نموده است . 

وی اظهار داشت : با توجه به اهمیت موضوع و تاکیدات مقام معظم رهبری در جهت ترویج فرهنگ پیشگیری از این بیماری و توسعه آموزشهای همگانی بر مبنای جلب مشارکتهای مدنی و حمایت بهداشتی درمانی از اقشار آسیب پذیر جامعه این طرح همزمان با سراسر کشور در سطح استان ودر کلیه شعب اجرایی می گردد .

محمدخانی همچنین گفت : کلیه شعب جمعیت هلال احمر استان با بکارگیری اعضای جوان و داوطلب خود بعنوان آمران سلامت که از نیروهای آموزش دیده و مجرب می باشند در قالب تیم های سه نفره با برپایی ایستگاههای ثابت و سیار در مکانهای پردد و شلوغ از قبیل فروشگاه ها ، میادین اصلی شهرها ، ترمینالهای مسافربری، راه آهن حضور و نسبت به آگاه سازی مردم در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدام خواهند نمود .

قابل ذکر است این طرح از تاریخ ۵ لغایت ۱۵ آبانماه اجرایی می شود .

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *