جمعیت هلال احمر استان سمنان

شنبه 08 آذر 1399

نجات ۲ مفقودی در کویر سمنان+ تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از مفقود شدن دو نفر در کویر سمنان، حوالی روستای دلازین خبر داد و گفت: افراد گم‌شده توسط عوامل امداد و نجات هلال احمر نجات یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، مظفر محمدخانی مدیرعامل استان از مفقود شدن دو نفر در کویر سمنان، حوالی روستای دلازین و معدن گوگرد خبر داد و اظهار کرد: افراد گم‌شده توسط عوامل امداد و نجات هلال احمر پیدا شدند.

وی زمان وقوع این حادثه را ساعت ۱۲:۲۵ روز ششم مهرماه اعلام کرد و افزود: پس از اعلام مفقودی، تیم واکنش سریع و آنست (سگ‌های تجسس) سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر استان سمنان تعداد حادثه‌دیدگان را دو نفر دانست و اضافه کرد: در این حادثه یک نفر دچار مصدومیت شده است.

محمدخانی با بیان اینکه عوامل امداد نجات به فرد مصدوم امدادرسانی کردند، ادامه داد:  مصدوم پس از رهاسازی توسط عوامل آفرود تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل داده شده و کار انتقال را انجام داده‌اند.

وی زمان پایان عملیات امدادرسانی به این حادثه را ساعت ۱۴:۵۰ امروز اعلام کرد و گفت: آرش رجبی، پوریا یحیایی، علیرضا شاهی، سیدشهرام شقاقی، بهروز ارجمندراد و محمدامین شاهکویی ازجمله عوامل امداد و نجات حاضر در این عملیات بودند.

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *