جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399

نهمین مرحله آزمون کسب درجه ایثار در استان سمنان برگزار شد

به همت معاونت امداد و نجات استان سمنان و با حضور 30 نفر از نجاتگران نهمین مرحله آزمون آمادگی جسمانی و مهارتی کسب درجه ایثار در مجموعه ورزشی ولایت سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی مدیرعامل استان با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی سازمان امداد و نجات کشور با حضور داوران کشوری و 30 نفر از نجاتگران استان آزمون کسب درجه ایثار در مجموعه ورزشی ولایت جمعیت هلال احمر استان با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

وی افزود: در این آزمون ابتدا آیتم های سنجش آمادگی جسمانی شامل آزمون کوپر، دوی مارپیچ، دوی 45 متر، دراز و نشست، انعطاف نیم تنه به جلو، معلق ماندن، فشار موازی، پرش طول درجا، پرش دو طرف برگزار شد و نجاتگرانی که حد نصاب لازم را کسب کردند به آزمونهای مهارتی راه یافتند.

دکتر محمدخانی همچنین تصریح کرد: در آزمونهای مهارتی نیز کمکهای اولیه، جستجو ونجات در سیلاب، جستجو و نجات در جاده، جستجو و نجات در آوار و جستجو و نجات در کوهستان از نجاتگران آزمون بعمل آمد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ضمن آرزوی موفقیت برای نجاتگران و داوران در برگزاری آزمون گفت: همه تلاش جمعیت هلال احمر استان بر این بوده است تا با فراهم نمودن همه امکانات مورد نیاز آزمون و رعایت عدالت و انصاف در برگزاری، شرایط لازم را جهت هرچه بهتر برگزار شدن آزمون فراهم نماید.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *