جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399
با حضور استاندار سمنان؛

پایگاه امداد و نجات کوهستان نیزوای شهمیرزاد به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از بهره‌برداری پایگاه امداد و نجات کوهستان شهمیرزاد با حضور استاندار سمنان خبر داد و گفت: پنج پایگاه دیگر امداد و نجات استان تا پایان دولت افتتاح خواهدشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، مظفر محمد خانی ضمن بیان اینکه با حضور استاندار سمنان پایگاه امداد و نجات شهمیرزاد به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: این پایگاه که سه هزار متر مربع عرصه و ۲۵۰ متر اعیان دارد با ۱۲ هزار و ۶۸۷ میلیون ریال اعتبار استانی ساخته‌شده است.

وی افزود: این شهرستان به دلیل کوهستانی بودن و محل تردد استان‌های شمالی با حوادث امداد و نجات بسیاری مواجه است که افتتاح این طرح‌ها به خدمات‌دهی مطلوب‌تر مسافران کمک می‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه پنج پایگاه امداد و نجات برای استان درحال ساخت است، ابراز داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل‌آمده این پایگاه‌ها تا پایان دولت افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

محمدخانی بابیان اینکه جندق، جنگل ابر، ایوانکی و آرادان چهار پایگاه امداد و نجات دیگری که اردیبهشت‌ماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، ابراز داشت: افراد متخصص و آموزش‌دیده در این پایگاه‌ها وظیفه خدمت‌رسانی به مسافران و درراه ماندگان را بر عهده دارد.

وی افزود: در استانی زندگی می‌کنیم که محل تردد سالانه میلون ها خودرو است لذا این مهم می‌طلبد تا پایگاه‌های امداد و نجات در اقصی نقاط استان ساخته شود تا در مواقع بحران بتوان امدادگری را با سرعت بیشتری به انجام رساند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *