جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان به مناسبت هفته هلال احمر

دکتر مظفر محمدخانی در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر و یکصدمین سال تاسیس هلال احمر را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

هوالمستعان

سال 1401 یکصدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر در کشور پر افتخار ایران با شعار " یک قرن خدمت بی منت " و هفته هلال احمر (18 لغایت 24 اردیبهشت) فرصتی مغتنم برای معرفی تلاش‌های بشردوستانه نهادی است که در حوادث و بحران‌ها، مرهم زخم‌های بشر و تخفیف‌دهنده آلام انسان‌ها بوده است و امدادگران آن همواره جلوه‌های درخشان ایثار و ازخودگذشتگی را در صفحات تاریخ به ثبت رسانده و چه بسا خود فدا شده‌اند تا انسانیت زنده بماند.

جمعیت هلال احمر استان سمنان نیز با تکیه بر اصول هفتگانه خود که رمز ماندگاری و مقبولیت این نهاد تلاشگر در میان افکار عمومی است، همواره در مسیر خدمت به مردم عزیز و بویژه در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و حادثه‌دیدگان بحران‌ها و حوادث مختلف، کوشیده است.

امید است به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در سال جاری و سالهای آینده قدم های استوار پرسنل و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در راه تسکین آلام بشری، حمایت از زندگی و سلامت انسانها و تامین احترام آنها هر چه محکمتر برداشته شود.

 

دکتر مظفر محمدخانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *