جمعیت هلال احمر استان سمنان

پیام تبریک مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان به مناسبت آغاز هفته بسیج

در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته بسیج، یادآور خاطرات مجاهدت و اخلاص بسیجیان جان برکف دوران هشت سال دفاع مقدس است که زیباترین و ماندگارترین تابلوهای ایثار، ایستادگی، تواضع توأم با شجاعت، شهامت، فداکاری و از خودگذشتگی را به تصویر کشیدند و نام بسیج را جاودانه نمودند.
بسیج یادگار و یادبود امام راحل عظیم الشأن و معطر به یاد و نام بلند و پرآوازه ی آن بزرگ مرد نکونام است.  
امروز جامعه ی ما، که درگیر ویروس منحوس کروناست بیش از هر زمان دیگری نیازمند عطر فداکاری، دیگرخواهی و بازگشت به باورهای الهی و انسانی نهفته در تفکر بسیجی است و هفته  بسیج، فرصتی مناسب برای زنده نگه داشتن تفکر فداکاری و ایثار و خدمت باورمندانه و صادقانه است.
بسیج، مظهر ایمان، اخلاص، اراده، آمادگی و از خود گذشتگی است و وجود هرکس به این گوهرهای گرانبهای معنوی آراسته گردد،  بسیجی و خدمتگزار ملت محسوب می شود؛ همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند: « در حقیقت همه ی انسان های مؤمن، آگاه، بصیر، عاشق، متعهد، علاقه مند و آماده به کار در هر میدانی از میدان ها هستند که برای ملت مفید است، جزو بسیج اند.» بنابراین، بسیج از مردم و متعلق به آحاد مردم است.
اینجانب ضمن عرض ارادت به بسیجیان عزیز و مخلص، هفته بسیج را صمییمانه، تبریک عرض نموده، امید است بسیج، در میدان دفاع از مردم در برابر کرونا، همچنان، در کسب مدال افتخار خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشتاز و سرفراز به حرکت خود ادامه دهد. 
مظفر محمدخانی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان
کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *