جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

پیام تبریک و تسلیت مدیرعامل استان بمناسبت شهادت محمد عبدوس

دکتر مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بمناسبت شهادت شهید محمد عبدوس از کارکنان نیروی هوافضای سمنان و عضو سابق معاونت های جوانان و امداد جمعیت هلال احمر استان پیام تبریک و تسلیتی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تحْسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمْواتًا بلْ أحْیاءٌ عنْد ربّهمْ یرْزقون
ایثار و از خودگذشتگی زیبنده انسان‌های فداکار و جان برکفی است که همواره در جهت رسیدن به معبود برای خدمت به مردم  مجاهدت می‌نمایند و در این راه از سلامت و جان خود می‌گذرند تا همچون مجاهد فی سبیل الله برای عزت و سربلندی کشور تلاش نمایند.
شهادت، افتخار عظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می‌شود و افتخار دفاع از امنیت وطن، توفیق مضاعفی برای شهیدان این مرز و بوم است که گام در صیانت از امنیت و آسایش میهن عزیزمان نهاده‌اند وبدون شک این راه ادامه خواهد داشت.
اینجانب شهادت شهید والامقام محمد عبدوس از اعضای اسبق معاونت جوانان و امداد هلال احمر استان را به محضر مقام معظم رهبری، همکاران و خانواده معظم این شهید و دوستان امدادگرش تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال مسئلت دارم روح پاک وی را با ارواح طیبه اولیا طاهرین محشور فرموده و همگان را در مسیر پیمودن راه نورانی شهیدان سرافراز، موفق و موید بدارد.
دکتر مظفر محمدخانی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *