جمعیت هلال احمر استان سمنان

چهارشنبه 19 مرداد 1401

کاربینی میدانی طرح دادرس در سمنان

معاون امور جوانان هلال احمر استان سمنان گفت: کاربینی میدانی طرح دادرس، با حضور معاونان و مسئولان هلال احمر و آموزش و پرورش استان و تیم های منتخب دادرس آموزشگاه های سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، سید حسین زرگر گفت: کاربینی میدانی( عملیاتی ) طرح دادرس با حضور مدیران معاونان و روسای ادارات جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش همچنین تیم های دادرس آموزشگاه در ساختمان معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر افتتاح شد .

زرگر گفت: طرح ملی دادرس با هدف تربیت دانش‌آموزان آماده برای مقابله با حوادث و سوانح، توانسته آموزه‌های امداد و نجات را به سطح مدارس و قشر نوجوان جامعه برده و فرهنگ «خودامدادی» و «دگرامدادی» را در بین دانش‌آموزان نهادینه کند.

معاون امور جوانان هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه طرح دادرس یکی از کاربردی ترین طرح های سازمان جوانان است گفت:کاربینی طرح دادرس، تکمیل کننده آموزش ها در مدارس است که پیش بینی می شود با برنامه ریزی و همکاری و هماهنگی آموزش وپرورش بیش از 100 تیم دادرس تا مهر ماه سال جاری از بخش های مختلف پایگاه های امدادی استان بازدید و ضمن تکمیل آموخته های امدادی اوقات فراغت خود را به نحو شایسته پر نمایند.

وی افزود: در این افتتاحیه مسولان هلال احمر و آموزش و پرورش و تیم های دادرس با خودروی تجهیزات امدادی، تیم های واکنش سریع  و تیم آنست (سگ های جستجو) آشنا شدند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *