جمعیت هلال احمر استان سمنان

مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان:

کرونا بهانه‌ای برای همدلی/ خیران استان سمنان پیش‌قدم شدند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان بابیان اینکه شیوع بیماری کرونا باعث ایجاد مشکلات بسیاری ازجمله برای اقشار کم‌درآمد جامعه شد، گفت: خیران استان برای رفع نیازهای این افراد پیش‌قدم شدند.

 

 

مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران هلال‌احمر، ضمن بیان اینکه شیوع موج سوم کرونا و تعطیلی دوهفته‌ای واحدهای صنفی باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای اقشار کم درآمد جامعه شده است، ابراز داشت: در این میان خیران استان سمنان در عرصه حضور یافته و با انجام کمک‌های مومنانه یاریگر مردم شدند.

 

وی ضمن بیان اینکه در خصوص موارد پزشکی نیز خیران گرمساری ۴۰ کپسول اکسیژن به همراه ۸ عدد مانومتر را به مرکز خیرین این شهرستان برای استفاده بیماران کرونایی اهدا کردند، افزود: دو عدد کپسول اکسیژن نیز به همراه مانومتر به هلال‌احمر سمنان اهدا شد.

محمدخانی همچنین تصریح کرد: خیرین شهر بیارجمند نیز یک دستگاه ویلچر و یک کپسول اکسیژن به همراه مانومتر به هلال‌احمر این شهر اهدا کرده اند.

وی از اهدای هشت بخاری توسط خیران خانه هلال سمنان نیز خبر داد و افزود: کمک‌های خیران می‌تواند گام مؤثری برای کاهش مشکلات جامعه قلمداد شود لذا مردم استان می‌توانند در تهیه و توزیع سبدهای غذایی، مواد بهداشتی، ماسک و محلول ضدعفونی کننده نیز یاریگر هلال‌احمر باشند.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ضمن دعوت از خیرین استان به کمکهای مومنانه در مقابله با ویروس کرونا گفت: کسانیکه تمایل به مشارکت در این کمکها دارند می توانند وجوه خود به شماره حساب های زیر واریز نمایند. 

       شماره کارت : 6799 9535 3375 6104 

        شماره حساب 4978637771 (بانک ملت)

        شماره شبا : 71 6377 4978 0000 0200 0120 33 IR

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *