جمعیت هلال احمر استان سمنان

برگزاری مراسم گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران

امروز شنبه، مراسم گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران مرکز همودیالیز رضویان هلال‌احمر شاهرود در سالن سینما هلال این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، مظفر محمدخانی مدیرعامل استان در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: به مقام والای پرستار ارج می نهیم و همواره قدردان زحمات و دستان پرمحبت آنان هستیم.

دکتر مظفر محمدخانی با بیان اینکه، پرستاری رکن اصلی درمان است، تصریح کرد: موفقیت کادر مراقبت و درمان در گرو حرفه پرستاری بوده و انگیزه و عاملی اثرگذار در روند بهبودی بیمار است.

در ادامه مراسم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: واژه پرستاری با مفاهیم ارزشمندی از قبیل زحمت کشیدن، از خودگذشتگی و مهربانی همراه است و این نشان از رفیع بودن جایگاه این حرفه است.

حجت الاسلام و المسلیمن محمود نطنزی اظهار داشت: پیامبر و ائمه اطهار(ع) احادیث و روایات متعددی در شرح راه های کسب رضایت الله نقل کرده اند و این رضایت در شغل پرستاری نمود واقعی پیدا می کند.

وی به لزوم تعامل بین مسئولین و پرستاران اشاره کرد و گفت: بهترین باقیات الصالحات برای پرستاران، تلاش ها و اقدامات خالصانه پرستاران است.

در ادامه دکتر جلالی سرپرست فرمانداری شهرستان شاهرود ضمن تقدیر از زحمات صادقانه پرستاران مرکز همودیالیز رضویان، اظهار داشت: تقدیر از پرستاران به نوعی وظیفه ماست که در این وضعیت سخت کرونایی با گذشتن از جان خود در مقابله با این بیماری در خط مقدم مبارزه با این بیماری ایستاده اند.

در پایان این مراسم که با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، جمعی از اعضای هیئت مدیره، سرپرست فرمانداری و پرستاران و مسئولین مرکز همودیالیز همراه بود، از پرستاران نمونه با اهداء لوح، تقدیر شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *