جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 15 اسفند 1399

شرکت اعضا و پرسنل هلال احمر در نمازجمعه

به مناسبت دهه مبارک فجر اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر استان سمنان در سراسر استان ضمن شرکت در نماز وحدت بخش جمعه به برپایی ایستگاههای سلامت جهت تب سنجی و سنجش فشار خون نمازگزاران با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر مظفر محمدخانی مدیرعامل با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر تمامی اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر در سراسر استان در نمازجمعه شرکت کرده و نسبت به برپایی ایستگاههای سلامت  اقدام نمودند.

وی افزود: جوانان و داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر 12 ایستگاه سلامت در سراسر استان در میعادگاههای نماز جمعه برپا و در آنها به تست فشار خون از نمازگزاران مبادرت کردند.

محمدخانی همچنین اضافه کرد: در کنار برپایی ایستگاههای سلامتی، با برپایی نمایشگاهها، تجهیزات و توانمندیهای هلال احمر استان نیز با حضور نمازگزاران به نمایش گذاشته شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به انجام فعالیتهای آموزشی در نمازجمعه گفت: اعضا و پرسنل هلال احمر به توزیع بروشورهای آموزشی جهت ارتقای سطح معلومات نمازگزاران در خصوص چگونگی مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی و همچنین برگزاری مسابقه پیامکی و ثبت نام با توزیع فرم داوطلبی هلال احمر در بین نمازگزاران اقدام کردند.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *