جمعیت هلال احمر استان سمنان

شنبه 08 آذر 1399

پیام تبریک مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان به مناسبت ۷ مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی:

‍در متن پیام آمده است:

آنگاه که از دل شراره های آتش و گدازه های داغ و درد، فرشته ی نجات درماندگان و اسیران آتش می شوی کار تو از جنس کار خداست؛ کار تو زندگی بخشی است.

آتش نشانان، ایثارگران عرصه های خطیر خطر هستند که جان خود را به مخاطره می اندازند تا جان و جهان انسان ها را نجات دهند.

ملّت بزرگ ایران اسلامی خوب به یاد دارند: روز 7 مهر 1359 وقتی که بمب افکن های دشمن بعثی پالایشگاه آبادان را به دریایی از آتش تبدیل کردند، آتشنشانان دریادل به دل آتش زدند و حین عملیات اطفا حریق ، هواپیماهای دشمن با بمباران مجدد ، عرصه پالایشگاه را به خاک و خون کشیدند و فرشتگان خونین بال آتش نشانی به عرش ملکوتی رهسپار شدند. به پاس ارج نهادن به حماسه آفرینی و از خودگذشتگی آن عزیزان به خداپیوسته و یادنام مردان میدان های آتش و خون، روز 7 مهر به نام آتش نشانان و آتش نشانی مزیّن شد.

ملّت فهیم ایران، قدردان فداکاری های وصف ناپذیر فرزندان عزیز خود بوده و به نام پرافتخار آتش نشان می بالند. هرگز نام سربلند شما را فراموش نمی کنند و گل های زیبای سپاس را به پیشگاه تان تقدیم می نمایند.

اینجانب، روز آتش نشانی و ایمنی را به شما آتش نشانان عزیز که در تلاقی آب و آتش و در هنگام تلاطم و هیجان قلب ها ، ارمغان آور امداد و آرامش هستید صمیمانه تبریک عرض نموده ، زحمات مخلصانه، طاقت فرسا وشبانه روزی شما را ارج نهاده و بر وجود ارزشمندتان درود می فرستم و امیدوارم همواره در پناه خداوند متعال، سلامت و سربلند باشید.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *