جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 07 آذر 1399
امدادرسانی 9 تیم امدادی به حادثه دیدگان سیل در استان

امدادرسانی 9 تیم امدادی به حادثه دیدگان سیل در استان

علی یحیایی معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با بیان اینکه در روزهای اخیر بارش باران باعث تصادف و گرفتاری شهروندان در سیلاب شد، گفت: 25 امدادگر در قالب 9 تیم به حادثه دیدگان در این حوادث امدادرسانی کردند.

امدادرسانی 9 تیم امدادی به حادثه دیدگان سیل در استان

علی یحیایی معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با بیان اینکه در روزهای اخیر بارش باران باعث تصادف و گرفتاری شهروندان در سیلاب شد، گفت: 25 امدادگر  در قالب 9 تیم به حادثه دیدگان در این حوادث امدادرسانی کردند.

یحیایی با اشاره به اینکه امدادگران هلال احمر سمنان در 6 حادثه به شهروندان خدمات ارائه کردند، افزود: بر اثر بارش باران 5 حادثه جاده ای در سطح استان رخ داد که 50 نفر از مسافران آسیب دیدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان در ادامه افزود: 8 مصدوم به بیمارستان منتقل و مابقی نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

وی با اشاره به امدادرسانی به 10سرنشین خودرو در جنگل ابر، گفت:  یک حادثه گرفتاری در سیل و آبگرفتگی رخ داد که امدادگران به 4 خودرو گرفتاردر جنگل ابر شاهرود خدمات ارائه کردند.

یحیایی با اشاره به سیلاب شدید در استان مازندران گفت:  2.5 تن پوشش چادری جهت همکاری با امدادگران استان مازندران برای کمک به آسیب دیدگان سیل و توفان ارسال شد.

 

کلمات کلیدی