جمعیت هلال احمر استان سمنان

جمعه 07 آذر 1399

انتصاب مشاوران جوان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان

با دستور ریاست جمعیت هلال احمر کشور، مشاوران جوان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، طی آیینی محمدجواد محمدپور و سیده فریده موسوی سمنانی به عنوان دستیاران مدیر عامل در امور جوانان منصوب شدند.

با هدف ارتقا نقش آفرینی جوانان در فعالیت‌های اجتماعی و  بشر دوستانه، به عنوان نیروهای ارزشمند، توانمند و خلاق در جمعیت هلال احمر؛ طی احکامی محمدجواد محمدپور و سیده فریده موسوی سمنانی از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان، به عنوان دستیاران جوانان مدیر عامل منصوب شدند.

مظفرمحمدخانی مدیرعامل استان در آیین انتصاب دستیار مدیرعامل در حوزه جوانان اظهار کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال به عنوان قدیمی ترین تشکل رسمی کشور در حوزه جوانان یکی از ظرفیت های ناب و کم نظیر برای فعالیت های اجتماعی مخصوصا در حوزه اجرای برنامه های بشر دوستانه است.

وی افزود: به دنبال ایجاد یک همدلی و مودت بین نیروهای داوطلب هستیم و امیدواریم بتوانیم دغدغه های فعالان این حوزه را تا حد توان مرتفع کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان تصریح کرد: برای پیگیری و حل دغدغه های اعضای جوانان کوتاهی نخواهیم کرد و امیدواریم با ظرفیت بالایی که عزیزان داوطلب ما دارند بتوانیم در بحث حل مشکلات مردم آنچه را که از وظایف ما است، اقدامات اثر بخشی را به انجام برسانیم.

محمدخانی بیان کرد: یکی از تصمیمات بسیار خوب مسئولان جمعیت همین بحث انتصاب دستیار جوان برای مدیرعامل است که ما تلاش کردیم که دو نفر از بهترین اعضای جوانان را برای این اقدام در نظر بگیریم و همه معاونین و روسای شعب ما باید همکاری لازم را برای تحقق اصول و اهداف جمعیت هلال احمر با دستیاران جوان داشته باشند.

وی گفت: اعضای جوانان در اتفاقات و بحران های ملی و محلی همواره نقش بسیار تاثیر گذاری در خدمت رسانه به مردم داشته اند و دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند.

محمدخانی اظهار کرد: انتظار داریم دستیاران مدیر عامل با شناسایی ظرفیت های مغفول مانده و کشف استعدادهای جدید مسیر خدمت رسانی جوانان در جمعیت هلال احمر را هموار تر از گذشته کنند.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: انتظار از جوانان با توجه به پتانسیل‌هایی که دارند بالا است و امیدواریم در عرصه‌های جدید نیز همچون گذشته برای استان و جمعیت هلال احمر باعث افتخار باشند.

 

 

 

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *