جمعیت هلال احمر استان سمنان

امدادرسانی به 352 گرفتار در برف در استان سمنان+تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی به 352 گرفتار در برف و کولاک در این استان طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران داوطلب استان سمنان، مظفر محمدخانی با اشاره به بارش برف و بوران در شماری از محورهای ارتباطی و مناطق استان سمنان به‌ویژه در ارتفاعات و شمال این استان اظهار کرد: نیروهای امدادگر جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در شبانه‌روز گذشته به 352 نفر از سرنشینان خودروهای گرفتار در برف و بوران در این استان امدادرسانی کردند.

او با اشاره به گرفتاری ۱۱2 خودرو در محورهای برف‌گیر استان سمنان گفت: چندین تیم امداد و نجات هلال‌احمر به این خودروها و سرنشینانشان خدمات ارائه دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از انجام عملیات امدادی در محدوده توسکستان در در محور شاهرود به گرگان توسط تیم امداد و نجات کوهستان مستقر در بسطام خبر داد و گفت: ۱۴ دستگاه خودرو در این عملیات رهاسازی شدند و به حدود ۶۰ نفر سرنشین این خودروها خدمات ارائه شد؛ یک تیم عملیاتی هلال‌احمر به این افراد خدمات دادند.

محمدخانی تعداد بسته‌های ۲۴ ساعته اضطراری توزیع‌شده بین این افراد را پنج بسته اعلام کرد و گفت: همچنین چهار تخته پتو بین این افراد توزیع ‌شده است.

او از اجرای عملیات امدادی در محور شهمیرزاد به چاشم برای ۸۴ خودروی گرفتار در برف و بوران به تعداد ۲۵۰ نفر و در قالب دو تیم عملیاتی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: در محور دامغان به دیباج، دو با پنج نفر سرنشین گرفتار شده بودند که با یک تیم عملیاتی امدادرسانی به آن‌ها انجام شد.

محمدخانی از تلاش امدادگران در محور شاهرود به آزادشهر برای رهاسازی پنج خودروی گرفتار با ۲۰ نفر سرنشین خبر داد که در قالب یک تیم عملیاتی انجام شد.

او افزود: در محور سمنان به دامغان، پنج خودرو با ۱۱ نفر سرنشین گرفتار شده بودند که یک تیم امداد و نجات به آن‌ها خدمات دادند.

به گفته وی یک تیم عملیاتی نیز به دو خودرو با 6 سرنشین  گرفتار در محور میامی کالپوش امدادرسانی کردند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *