جمعیت هلال احمر استان سمنان

پنجشنبه 06 آذر 1399

رودخانه بنه‌کوه یک نفر را به کام مرگ کشید

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی به حادثه غرق‌شدگی در رودخانه بنه‌کوه با تلاش ۱۴ نفر از نیروهای هلال‌احمر خبر داد و گفت: در این حادثه، یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، مهدی امین در این خصوص گفت: بر اثر حادثه غرق‌شدگی دو نفر در رودخانه‌ای در غرب این استان، متأسفانه یک تن جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر با تلاش نیروهای هلال‌احمر از مرگ نجات یافت.
وی افزود: حادثه غرق‌شدگی دو نفر در رودخانه‌ای در ارتفاعات بنه‌کوه، حدود ساعت ۱۶ روز گذشته به مرکز عملیات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اعلام شد و نیروهای هلال‌احمر تلاش کردند تا در این حادثه، این دو فرد را از مرگ نجات دهند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان بیان کرد: این حادثه در محور آرادان به گرمسار و در ارتفاعات بنه‌کوه و در شرایط نامساعدی برای خدمات‌رسانی رخ داده بود که درنهایت با تلاش نیروهای هلال‌احمر، یک نفر از حادثه‌دیدگان از مرگ نجات یافت و یک نفر دیگر نیز متأسفانه جان خود را از دست داد.
امین با اشاره به تلاش ۱۴ نفر از نیروهای هلال‌احمر در این حادثه که به مدت ۱۶ ساعت به طول انجامید، اظهار کرد: تنها مصدوم این حادثه با تلاش نیروهای اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت.
وی از گردشگران و اهالی محلی ساکن در حاشیه رودخانه‌های استان سمنان خواست تا از شنا در رودخانه‌ها در شرایط نامساعد و نیز مناطقی که احتمال غرق‌شدگی در آن‌ها وجود دارد، به‌طور جدی خودداری کنند.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *