جمعیت هلال احمر استان سمنان

سه شنبه 30 دی 1399
بسته خبری

از شرکت اعضا و پرسنل هلال احمر در نمازجمعه تا نمایش توانمندیهای جمعیت هلال احمر استان

در پنجمین روز از هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر استان سمنان در سراسر استان در نماز وحدت بخش جمعه شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، دکتر حسن شکراللهی مدیرعامل با اعلام خبرفوق گفت: به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی تمامی اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر در سراسر استان در نمازجمعه شرکت کرده و توانمندیهای خود را به نمایش گذاشتند.

img_0902.jpg

img_7311.jpg

وی افزود: داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر 12 ایستگاه سلامت در سراسر استان در میعادگاههای نماز جمعه برپا و در آنها به تست فشار خون از نمازگزاران مبادرت کردند.

 

img_7289.jpg

شکراللهی همچنین اضافه کرد: در کنار برپایی ایستگاههای سلامتی، با برپایی نمایشگاهها، تجهیزات و توانمندیهای هلال احمر استان نیز با حضور نمازگزاران به نمایش گذاشته شد.

img_7292.jpg

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به انجام فعالیتهای آموزشی در نمازجمعه گفت: اعضا و پرسنل هلال احمر به توزیع بروشورهای آموزشی جهت ارتقای سطح معلومات نمازگزاران در خصوص چگونگی مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی و همچنین برگزاری مسابقه پیامکی و ثبت نام با توزیع فرم داوطلبی هلال احمر در بین نمازگزاران اقدام کردند.

 

 

 

img_7347.jpg

img_7294.jpg

 

شکراللهی همچنین تصریح کرد: در مهدهای آدینه که در محل برگزاری نمازجمعه بر پا شده بود جهت کودکان و نوجوانان شرکت کننده ایستگاههای نقاشی برپا و با برگزاری مسابقه با موضوع اقدامات موثر در کاهش اثرات بلایای طبیعی به برگزیدگان هدایایی تقدیم شد.

img-20151226-wa0002.jpg

img-20151226-wa0008.jpg

 

 

کلمات کلیدی